Walki SEC w stanie Ohio

Ohio State miał swoje trudności z graniem w drużyny SEC w grach w kręgle. Nawet najbardziej zagorzały fan stanu Ohio nie mógł tego zaprzeczyć: historycznie Buckeyes miał ponure rekord przeciwko SEC. Walki stanu Ohio z datą SEC do 1978 r. Mimo to Ohio State może się odbijać: szkoła pokonała Arkansas, 31-26, w Sugar Bowl w 2011 roku, ale Buckeyes musieli opuścić zwycięstwo w tym roku pod chmurą sankcji NCAA. Ohio State zarządzał nawet zemstą, pokonując Alabamę 42-35 w Sugar Bowl 2015 w drodze do wygrania mistrzostw krajowych w tym roku.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o stratach Ohio State-i niektórych ostatnich sukcesów-przeciwników Sec Bowl.

01 z 09

1995 Citrus Bowl: Alabama 24, Ohio State 17

Doug Pensinger / Getty Images

Stan Ohio przegrał z przeciwnikiem SEC Auburn, 31-14, w Hall of Fame w 1990 r., A następnie porażka z Georgią, 21-14, w 1993 roku Florida Citrus Bowl. Następna podróż do Ohio State do Citrus Bowl odbyła się w 1995 roku, kiedy przegrała z Alabamą 24-17. Ohio State faktycznie prowadził grę 14-7 późno w drugim kwartale, ale Crimson Tide udało się pokonać wynik na 14 tuż przed połową. Gra pozostała remisowana przez trzecią kwartę bez gola. Po tym, jak każda drużyna wyrzuciła bramkę w ostatnim okresie, gra pozostała remis, 17-17, pod koniec kwarty. Ale Alabama strzelił zwycięskie przyłożenie, pozostawiając zaledwie 42 sekundy w grze, gdy rozgrywający Crimson Tide Jay Barker uderzył Shermana Williamsa na 50-jardowy przyjęcie i zwycięstwo 24-17 Crimson Tide, kontynuując klątwę SEC w Ohio State w stanie.

02 z 09

1996 Citrus Bowl: Tennessee 20, Ohio State 14

Scott Halleran / Getty Images

Ohio State weszło do Citrus Bowl z rekordem 10-1, po przegraniu jedynej gry w sezonie regularnym 31-23 z rywalem, Michigan Wolverines. Ta gra została uznana za zdenerwowaną, a ta samotna strata kosztowała Ohio State szansa na granie w Rose Bowl--i na mistrzostwo krajowe. Zamiast tego Ohio State został dopasowany do rywala SEC Tennessee, który również pojawił się w grze, opublikował rekord sezonu 10-1. Mimo to przekleństwo stanu Ohio vs. Zespoły SEC w meczach Bowl trwały i straciły blisko Tennessee. Gra była w rzeczywistości remisu 7-7 w przerwie, ale wolontariusze zdobyli 13 punktów w drugiej połowie z zaledwie siedmioma dla Ohio State.

03 z 09

2002 Outback Bowl: South Carolina 31, Ohio State 28

Ta gra była właściwie rewanżą Outback Bowl w 2001 roku, kiedy Karolina Południowa prowadzona przez legendarnego trenera Lou Holz-Had wysadził w Ohio State, 24-7. Chociaż gra w 2002 roku była znacznie bliżej przegranej w stanie Ohio o zaledwie trzy punkty, wynik był stratą w stanie Ohio z przeciwnikiem Sec Bowl. Gamecocks prowadził 28-0 późno w trzeciej kwarcie, a gra wyglądała na kolejnym wybuchu. Ale Ohio State podjął wściekłą próbę powrotu, zdobywając przyziemienie w trzecim kwartale i 21 punktów w czwartym. Niestety dla Buckeyesa Karolina Południowa zarządzała jednym bramką w czwartym kwartale, a te trzy punkty wystarczyły na wygraną.

04 z 09

2007 BCS Championship: Florida 41, Ohio State 14

Obrazy przewodów / getty

Stan Ohio nie przegrał meczu w sezonie 2006, zdobywając szansę gry w Mistrzostwa Krajowe w meczu tytułowym na stadionie University of Phoenix w Glendale w Arizonie. 8, 2007. Stan Ohio został nawet nazwany nie. 1 drużyna zarówno w sondażach trenerów, jak i sondyjnych prasowych, a także w rankingach serii mistrzostw Bowl Mistrzostwa. Natomiast Floryda przyszła do rekordu gry 12-1, przegraną z Auburnem w sezonie zasadniczym. Niemniej jednak Gators zaniepokoili Buckeyes, wygrywając mistrzostwo krajowe. Jak na ironię, trenerem Florydy w tym czasie był Urban Myer, który później przeszedł do trenera drużyny piłkarskiej Ohio State.

05 z 09

2008 BCS Championship: LSU 38, Ohio State 24

Chris Graythen / Getty Images

W roku Ohio State opublikowano kolejne nie. 1 ranking wchodzący do mistrzostw BCE, a jego przeciwnik SEC ponownie przyszedł w rankingu. 2: Nie miało to niewiele różnic, ponieważ wynik był taki sam. Wielu analityków sportowych przewidziało, że stan Ohio w końcu w tym roku zdobył tytuł krajowy. Rzeczywiście, stan Ohio faktycznie prowadził 10-0 po pierwszym kwartale. „W tym momencie sprawy musiało wyglądać łatwo dla stanu Ohio, ponieważ Buckeyes zrezygnował tylko z wiodących krajów 10.0 punktów na mecz (w sezonie zasadniczym) - zauważyła strona internetowa Allstate Sugar Bowl. „Dla niektórych ten musiał się wydawać.„Ale tak nie było: LSU Tygrysy, z rekordem 11-2, przybywając do gry w kręg.

06 z 09

2011 Sugar Bowl: Ohio State 31, Arkansas 26

Stan Ohio najwyraźniej złamał klątwę SEC Bowl w Sugar Bowl w 2011 roku, wyprzedzając Arkansas 28-10 w pierwszej połowie. Ale nawet ta gra, w której Buckeyes wydawał się dobrze, że zwrócił się do paznokci, gdy Razorbacki powróciły w drugiej połowie, stawiając 16 punktów w drugiej połowie, w porównaniu do zaledwie trzech dla Buckeyes. Mimo to Ohio State wygrał mecz, w końcu odniósł sukces przeciwko przeciwnikowi Sec Bowl.

07 z 09

2012 Gator Bowl: Florida 24, Ohio State 17

Chociaż drużyny były znacznie niższe niż podczas poprzedniego spotkania na meczu mistrzostw BCS w 2007 roku, ta gra była zasadniczo rewanżą, walcząc o stan Ohio przeciwko kolejnemu przeciwnikowi SEC w meczu z kręgle. I zespoły były remisowane 7-7 pod koniec pierwszej połowy. Ale Gators wybitne drużyny specjalne, w tym początek, powrócił do przyziemienia, a zablokowana punt powróciła na przyziemienie do zwycięstwa na Florydzie i kontynuację trudności w Ohio State w dopasowaniu się do przeciwników SEC w Bowl Games w Bowl Games w Bowl Games.

08 z 09

2015 Sugar Bowl: Ohio ST 42, Alabama 35

Ohio State odwrócił stoły w SEC w Sugar Bowl 2015. Buckeyes przyszli do Jana. 1 gra w rankingu nr. 4 W ankiecie AP, nie. 4 w ankiecie trenerów i nie. 4 w rankingu serii Bowl Championship Series. Natomiast Alabama nie ranking. 1. Ta gra nie była dla Mistrzostw Krajowych; Był to jedna z dwóch gier w mini-turnieju, który determinowałby, które drużyny będą grać w tytule krajowym. Po odrzuceniu Alabamy w stanie Ohio zdobyło miejsce w krajowej grze tytułowej, gdzie z łatwością pokonał Oregon Ducks 42-20.

09 z 09

2016 Fiesta Bowl: Clemson Tigers 31, Ohio State 0

Norm Hall / Getty Images

Chociaż Ohio State najwyraźniej wycięło swoją klątwę SEC Bowl dzięki wygranej nad Alabamą w poprzednim roku, Buckeyes ponownie poniósł stratę z przeciwnikiem Konferencji Południowo-Wschodniej-najgorsza porażka Bowl w historii szkoły. „Clemson stał się drugą drużyną w historii futbolu uniwersyteckiego, który odciął Ohio State (11-2) w meczu w kręgle, dołączając do ciebie.C. Berkeley w Rose Bowl w 1921 roku ”, zauważa Wikipedia. Trener Ohio State, Urban Meyer, wyraził szok z powodu straty: „Ohio State nie jest do tego przyzwyczajony, nie jestem do tego przyzwyczajony i nie przyzwyczaimy się do tego”, powiedział CBS Sports. Tylko przyszłość pokaże, czy trwa klątwa SEC Bowl w Ohio State.